Förtroendevalda i Laholms kommun


Roland Gottfridsson

(C)

Brödåkravägen 48
31294 LAHOLM

Tel hem :  0430 621 06
Tel arb :  
Fax :  
Epost :  roland.gottfridsson@laholm.se
Mobil :  0705 63 16 62
Nämnd  Uppdrag  Ersättare  Parti  Mandatperiod
Arbetsmarknadsnämnden    Ersättare             2003-04-01 - 2006-12-31
Arbetsmarknadsnämnden    Ledamot             2007-04-01 - 2010-12-31
Demokrati- och organisationsberedning    Ersättare             2015-01-01 - 2018-12-31
FRITIDSNÄMNDEN    Ledamot             1977-01-01 - 1982-12-31
FRITIDSNÄMNDEN    Ordförande             1983-01-01 - 1988-12-31
FÖRTROENDENÄMNDEN    Ersättare             1992-09-01 - 1994-12-31
FÖRTROENDENÄMNDEN    Ersättare             1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige    1:e vice ordförande             2002-11-01 - 2006-10-31
Kommunfullmäktige    1:e vice ordförande             2010-11-01 - 2014-10-14
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ledamot             1977-01-01 - 1985-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ledamot             1997-08-27 - 1998-10-31
Kommunfullmäktige    Ledamot             1998-11-01 - 2002-10-31
Kommunfullmäktige    Ledamot             2006-11-01 - 2010-10-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ordförande             1986-01-01 - 1988-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ordförande             1989-01-01 - 1991-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ordförande             1991-11-01 - 1994-10-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ordförande             1994-11-01 - 1997-08-27
Kommunfullmäktige    Ordförande             2014-10-15 - 2018-10-14
KOMMUNSTYRELSEN    Ersättare             1992-01-01 - 1994-12-31
KOMMUNSTYRELSEN    Ersättare             1995-01-01 - 1998-12-31
<< Föreg.   Nästa >>