Förtroendevalda i Laholms kommun


Thomas Jönsson

(M)

Ljunghemsvägen 36
31294 LAHOLM

Tel hem :  0430 620 82
Tel arb :
Fax :  
Epost :  thomas.jonsson@laholm.se
Mobil :  0703 29 45 73
Nämnd  Uppdrag  Ersättare  Parti  Mandatperiod
Barn- och utbildningsnämnden    Ordförande             2003-01-01 - 2006-12-31
Demokrati- och organisationsberedning    1:e vice ordförande             2003-01-01 - 2006-10-31
Demokrati- och organisationsberedning    Ordförande             2011-01-01 - 2012-01-31
FÖRTROENDENÄMNDEN    Ledamot             1992-09-01 - 1994-12-31
HallWan AB    Ombud, bolagsstämma             2011-12-20 - 2014-12-31
Kommunassurans Syd Försäkrings AB    Ombud, bolagsstämma             2011-12-20 - 2014-12-31
Kommunens pensionärsråd    Ordförande             2007-01-01 - 2010-12-31
Kommunens Pensionärsråd    Ordförande             2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige    1:e vice ordförande             2014-10-15 - 2018-10-14
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ledamot             1986-01-01 - 1988-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ledamot             1989-01-01 - 1991-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ledamot             1991-11-01 - 1994-10-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ledamot             1994-11-01 - 1998-10-31
Kommunfullmäktige    Ledamot             1998-11-01 - 2002-10-31
Kommunfullmäktige    Ledamot             2006-11-01 - 2010-10-31
Kommunfullmäktige    Ledamot             2012-01-31 - 2014-10-14
Kommunfullmäktige    Ordförande             2002-11-01 - 2006-10-31
Kommunfullmäktige    Ordförande             2010-11-01 - 2012-01-31
Kommuninvest ekonomisk förening    Ombud, bolagsstämma             2011-11-22 - 2014-12-31
KOMMUNSTYRELSEN    Ersättare             1989-01-01 - 1991-12-31
<< Föreg.   Nästa >>