Förtroendevalda i Laholms kommun


Nämnd  Uppdrag  Ersättare  Parti  Mandatperiod
Arbetsmarknadsnämnden    Ersättare             2007-04-01 - 2010-12-31
Beställarförbundet Fyrverkeriet i Laholm    Ersättare samarbetsrådet             2003-01-01 - 2003-01-01
Demokrati- och organisationsberedning    Ersättare             2015-01-01 - 2018-12-31
Entreprenörsregionen ekonomisk förening    Ombud             2007-01-01 - 2010-12-31
Entreprenörsregionens Utvecklingsstämma    Deltagare             2011-01-01 - 2011-11-22
Flygrådet för Halmstad Flygplats    Ombud             2007-01-01 - 2010-12-31
FÖRTROENDENÄMNDEN    1:e vice ordförande             1992-09-01 - 1994-02-10
Hallandstrafiken AB    Ledamot             2011-01-01 - 2011-11-22
Hallandstrafiken AB    Ledamöter råd för ägarsamverkan             2007-01-01 - 2010-12-31
Hallandstrafiken AB    Ombud, bolagsstämma             2011-01-01 - 2011-11-22
HallWan AB    Ombud, bolagsstämma             2007-01-01 - 2010-12-31
HallWan AB    Ombud, bolagsstämma             2011-01-01 - 2011-11-22
Kommunassurans Syd Försäkrings AB    Ombud, bolagsstämma             2011-01-01 - 2011-11-22
KOMMUNFULLMÄKTIGE    2:e vice ordförande             1982-11-01 - 1988-10-31
Kommunfullmäktige    Ersättare             1998-11-01 - 2002-10-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE    Ledamot             1979-11-01 - 1982-10-31
Kommunfullmäktige    Ledamot             2002-11-01 - 2006-10-31
Kommunfullmäktige    Ledamot             2006-11-01 - 2010-10-31
Kommunfullmäktige    Ledamot             2010-11-01 - 2011-11-22
Kommunfullmäktige    Ledamot             2014-10-15 - 2018-10-14
<< Föreg.   Nästa >>